Soutěž Management Consulting Challenge

5. 10. 2021 Ekonomicko-správní fakulta MU

Soutěž Management Consulting Challenge od partnera naší fakulty, společnosti EY je zpět! Přihlaste se s kamarády do soutěže, zvládněte case study na téma expanze Storyous do Velké Británie a vyhrajte 50 000 Kč, večeři v michelinské restauraci a možnost stáže v týmu strategické konzultačky EY-Parthenon a/nebo Storyous.

Co pro to můžete udělat?
  • Vytvořte s kamarády tým o 2 až 4 členech.
  • Přihlaste svůj tým do neděle 10. října.
  • Přijďte ve středu 13. října na Opening Ceremony do Storyous, kde vám představí nejen EY-Parthenon a Storyous, ale také detailní zadání case study a veškeré další podrobnosti o soutěži.

Více informací včetně detailního harmonogramu a registračního formuláře najdete zde. Máte-li k soutěži jakékoliv otázky, napište na e-mail mcchallenge2021@cz.ey.com.