Soutěž EY o nejlepší bakalářskou práci

6. 5. 2020 Anna Mašátová

Společnost EY, dlouholetý partner Ekonomicko-správní fakulty MU, vyhlásila 7. ročník soutěže o nejlepší bakalářskou práci v akademickém roce 2019/2020.

Pokud vaše téma práce souvisí s auditem, IFRS nebo českým účetnictvím, můžete se zapojit a vyhrát až 15 000 Kč.

Do 31. května 2020 zašlete bakalářskou práci nebo případně název se stručnou osnovou paní Alici Herbrychové na email: alica.herbrychova@cz.ey.com. Hotovou práci lze do soutěže poslat vzhledem k posunutým termínům pro odevzdání prací na některých fakultách či univerzitách i později.

V EY následně posoudí, zda zaslané bakalářské práce tematicky zapadají do soutěže a obratem vám dají vědět, zda jste byli zařazeni mezi soutěžící.

Všechny bakalářské práce vyhodnotí partneři EY a tři nejlepší z vás získají finanční odměnu (15 000 Kč, 10 000 Kč a 5 000 Kč).

Vyhlášení vítězů proběhne v průběhu června 2020.