Soutěž Do práce na kole 2020 je v druhé polovině

21. 5. 2020 Petra Ježová

Další sezona květnové výzvy Do práce na kole je tu a s ní i rekordní účast za naši fakultu. 17 týmů a 62 účastníků z řad zaměstnanců a studentů doktorského studia letos soutěží nejen v počtu ujetých a našlapaných kilometrů do práce a z práce, ale i v pravidelném pohybu a překonání sebe sama.

V pravidelnosti vede tým „VaV – Vesele a vytrvale" s 92,5 % těsně stíhaný s rozdílem necelého procenta týmy KRES – „Krutě Rychlá Elitní Skupina“ a „Mentolky“.

V překonané vzdálenosti první příčku prozatím obsadil tým „KRES – Krutě Rychlá Elitní skupina“ s průměrnými 392 kilometry na člena týmu následovaný „Mentolkami“ s 302 km a H-O-T wheels s 239 km na člena týmu.

Členové týmu Mission Impossible.
Členky týmu H-O-T wheels.

Pořadí je však stále otevřené a můžete ho změnit. Pravidelně zapisujte, šlápněte do pedálů a zkuste přidat i nějaké kilometry navíc :)

Zlepšená kondice, zdraví, nálada a město, ve kterém se lépe dýchá... A jako bonus možná nový návyk pro měsíce příští. To jsou důvody, proč se měsíc bez auta a s pravidelným pohybem určitě vyplatí.

Přejeme hodně sil, chuť a motivaci vydržet.