Soutěž Do práce na kole 2020 je v cíli

11. 6. 2020 Petra Ježová

Další ročník květnové výzvy Do práce na kole je za námi. Na naší fakultě již pošesté, a také s rekordní účastí jednotlivců (62) a týmů (17) z řad zaměstnanců i doktorandů.

A jak to celé dopadlo?

V pravidelnosti se na děleném prvním místě umístilo hned 5 týmů se 100 % absolvovaných aktivit – VaV – Vesele a vytrvale, Q v akci, KaFin2019, Mission Impossible a Mentolky. Rozestupy na dalších příčkách pak byly minimální.

V překonané vzdálenosti na člena týmu letos výsledky nevyhlašujeme. Pravidla pozměněná kvůli koronaviru umožňují objektivně srovnat jen týmovou pravidelnost. Ať děláme, co děláme, domácí cvičení na ušlapané a ujeté kilometry přepočítat nejde. Přesto si výkony pozornost zaslouží. Rekordmanem v našlapaných/naběhaných/ujetých kilometrech na člena týmu se stal tým  KRES – „Krutě Rychlá Elitní Skupina“ s průměrnými 668 km na člena týmu. Pomyslnou druhou příručku obsadil tým Mentolky s 497 km na členku týmu, třetí příčku pak tým KolemJdoucí s 431 km na člena týmu.

Vítězi jsou tak letos všichni, kdo se zapojili, překonali sami sebe a vytrvali až do konce. Dali městu šanci se nadechnout, utužili svoje tělo a taky vztahy se svými kolegy i rodinou.

Gratulujeme a už teď se těšíme na další ročník!

Přehled výsledků fakultních týmů a fotogalerii letošního ročníku najdete na webu Do práce na kole.