Soutěž Cena Edwards 2017

24. 10. 2017

Cena Edwards 2017 finančně oceňuje nejinovativnější diplomové práce v oborech ekonomie a techniky. Pořadatelem soutěže je přední světová technologická firma Edwards Vacuum, která má centrum sdílených služeb v Brně a výrobní závod v Lutíně. Firma chce motivovat a finančně odměnit tvůrčí a inovativní studenty a studentky, kteří se nebojí vlastní invence a neotřelých řešení.

Nejlepší diplomové práce budou odměněny finančními výhrami ve výši od 1000 do 20 000 Kč.

Přihlašování je jednoduché a probíhá takto: stačí zaregistrovat diplomovou práci na webu www.cenaedwards.cz. K vyplněné přihlášce přiložte text diplomové práce, doklad o úspěšné obhajobě práce a abstrakt práce, kde vysvětlíte, čím je práce inovativní. Přihlášky do soutěže je možné podat do 31. 10. 2017.

Z přihlášených prací odborná porota vybere v každé kategorii šest vítězů, které finančně odmění – odměna pro autora nejlepší práce v každé kategorii je 20 000 Kč, odměna pro autora práce, která se umístí na 2. místě v každé kategorii je 5000 Kč, odměna pro autora práce, která se umístí na 3. místě v každé kategorii je 3000 Kč, odměna pro autory prací, kteří se umístí na 4.– 6. místě v každé kategorii je 1000 Kč

Všichni výherci budou mít možnost zúčastnit se bezplatné exkurze do výrobního závodu Edwards v Lutíně, kde se vyrábějí nejmodernější vakuové vývěvy a špičkové technologie, které používá např. korejský výrobce elektroniky Samsung nebo brněnští výrobci mikroskopů Tescan a FEI Czech Republic.

Zároveň budou mít ocenění studenti šanci získat zajímavé pracovní uplatnění.

Veškeré informace o soutěži včetně kompletních pravidel najdete na stránce www.cenaedwards.cz.