Slavnostní sázení lípy na Lipové

21. září 2018

Rektor Masarykovy univerzity Mikuláš Bek a hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek zasadí lípu na ulici Lipová.

Slavnostním aktem se Masarykova univerzita zapojí do projektu Jihomoravského kraje s názvem
100 lip – 100 oslav, kterým chce Jihomoravský kraj připomenout a uctít 100 let výročí vzniku československé státnosti.

V rámci projektu zasadí 64 lip srdčitých jednotliví zastupitelé kraje, 18 lip hejtman kraje, 6 lip rektoři brněnských univerzit a 12 lip vybrané významné osobnosti kraje.

Slavnostní sázení lípy u Ekonomicko-správní fakulty MU se bude konat 27. září v 15 hodin u (zadního) vstupu do budovy z areálu Vinařská.

Všichni jste srdečně zváni.

Mgr. Marta Vavřinová

vedoucí oddělení – Oddělení vnějších vztahů a marketingu