Skenování knih na přání

Našim studentům a učitelům nabízíme, že po dobu, co bude Středisko vědeckých informací nuceně uzavřeno, naskenujeme knihy, ke kterým není online přístup, a vložíme je do E-prezenčky.

25. 3. 2020 Jiří Poláček

Knižní skener v SVI

Protože se v minulém týdnu podařilo vyjednat, aby univerzitní služba E-prezenčka byla dočasně přístupná i z domova, nabízíme, že tento archív digitalizovaných knih budeme doplňovat dle potřeb našich uživatelů.

Je to prosté – knihy, které máme ve fondu, vy je potřebujete, ale aktuálně nejsou dostupné online, pro vás naskenujeme, vložíme do archívu E-prezenčky a vyrozumíme vás. Přednostně vyřizujeme požadavky učitelů, kteří knihu potřebují k výuce, a studentů, kteří knihu potřebují k dokončení své závěrečné práce.

Přesné pokyny pro zadání požadavku najdete na stránce knihovny Skenování knih na přání.