Semináře pro akademické pracovníky v rámci projektu MUNI 4.0

5. 10. 2017 Karolína Presová

Centrum jazykového vzdělávání Vám představuje projekt MUNI 4.0, který nabízí vyučujícím a akademickým pracovníkům působících na Masarykově univerzitě kurzy v angličtině a další aktivity. Z nabízených aktivit bych chtěla na tomto místě zdůraznit především ty, které se konají v průběhu podzimního semestru:

20.-21.10.2017 – Communication with students 8.-9.12.2017 – Feedback and evaluation

Kurzy: Thursdays 17:00 – 19:00 – English for Academics

Pravidelná setkání: Tematické úterky od 17:00 – 19:00, kde mohou akademici řešit otázky/nedorozumění v komunikaci se studenty v jazykové oblasti.

Více informací o našich aktivitách můžete nalézt na webu:

Pokud máte o některou z nabízených aktivit zájem, kontaktujte prosím na e-mailu Veroniku Janíkovou. (veronika.janikova@cjv.muni.cz)