PwC hledá nové kolegy do auditu

26. 5. 2020 Anna Mašátová

PwC je dlouholetým partnerem Ekonomicko-správní fakulty MU a právě hledá do svého týmu kolegy na pozici audit analytiků.

Práce audit analytika vás potrénuje v mnoha oblastech a vy tak budete mít možnost ukázat, v čem jste nejlepší. PwC vás zaškolí, umožní vám účastnit se vzdělávacích workshopů a podpoří vás ve vašem růstu. K dispozici budete mít spoustu technologií, nástrojů a hlavně – tým lidí, který vás vždy podrží.

Na podzim se zaškolíte, v zimě dostanete své první klienty, na jaře zpracujete podklady a závěrečné zprávy a v létě nabízí PwC zkrácenou pracovní dobu a spoustu dalších benefitů.

Více informací naleznete ZDE.