Přístup ke službě Citace PRO

Od 1. května 2021 mají uživatelé Ekonomicko-správní fakulty opět přístup k citačnímu manažeru Citace PRO Plus.

4. 5. 2021 Jiří Poláček

Kromě generování bibliografických citací dle normy ČSN ISO 690 je tak možné využívat i jiné citační styly, spolupracovat v týmu, nahrávat vlastní dokumenty a používat další doplňky či aplikace. Samotné citační záznamy je možné upravovat, ukládat, třídit do složek, doplňovat poznámkami a klíčovými slovy.

Jedná se o českou webovou službu, takže české rozhraní je samozřejmostí. Studenti ze zahraničí nicméně mohou volit také mezi anglickou a slovenskou jazykovou mutací.

Budete-li službu využívat pro své bakalářské, diplomové či jiné školní práce, pak připomínáme, že vyžadovaným způsobem citovaní je ČSN ISO 690 ve formě „autor, datum“ (harvardský způsob odkazování).

Citacepro.com