Přihlášky do TopSeCu se uzavírají již dnes

Sepsali jsme pro Vás nejčastěji kladené otázky ohledně účasti v TopSeCu. Nezapomeňte, že poslední kolo přihlášek uzavíráme již dnes.

26. 9. 2017 Karolína Presová

Co je TopSeC? Je to Předmět? Studentský klub?

TopSeC je projekt pro studenty, kteří chtějí být v pravidelném kontaktu s praxí už během studia. Přednášky budou od expertů z oboru a od firem, ke kterým se dostanete blíže. Během semestru se zorientujete v tom, co chcete dělat a ujasníte si, kam by se Vaše kariéra měla ubírat. Je to zároveň předmět, kde získáte 4 kredity za semestr.

Kdy se budou přednášky konat?

TopSeC budete mít v rozvrhu každý čtvrtek od 16:20 do 18:00. Některé čtvrtky však budete mít volné a jiné Vás bude čekat delší program. Exkurze do firem většinou zaberou více času (samozřejmě dostanete omluvenku na zmeškané předměty). Pro lepší představu se podívejte na harmonogram.

S kým se budu potkávat?

S lidmi z partneři TopSeCu, takže opravdu s lidmi z praxe. Budete tak mít příležitost zeptat se přímo jich, jak vypadá jejich pracovní den a porovnat, zda to odpovídá Vašim představám. A taky se potkáte se studenty, kteří jsou – stejně jako Vy – aktivní a mají podobné zájmy.

Mám se přihlásit?

Samozřejmě! Podobnou příležitost na fakultě nenajdete. Od absolventů víme, že TopSeC pro ně byl přínosný, od partnerů víme, že absolventi TopSeCu mají při výběrovém řízení oproti ostatním obrovskou výhodu. Vědí, do čeho jdou.

Své CV a motivační dopisy posílejte na topsec@econ.muni.cz ještě dnes. 26. 9. je posledním dnem pro přijímání přihlášek!