Pracovníci dm drogerie markt úspěšně dokončili celoživotní vzdělávání na ESF MU

23. 9. 2021 Petr Valouch

V pátek 17. září 2021 byla v rámci tzv. orientačního týdne ve velké zasedací místnosti děkanátu fakulty slavnostně předána osvědčení úspěšným absolventům programu Celoživotního vzdělávání Ekonomie a management v obchodě – dm drogerie markt. Studijní program po dvouletém studiu úspěšně ukončilo 14 účastníků. Slavnostního předání osvědčení se za fakultu zúčastnil proděkan pro kombinované studium, CŽV a kvalitu Ing. Petr Valouch, Ph.D., garant studijního programu doc. Ing. Ondřej Částek, Ph.D., a manažer společnosti dm drogerie markt, s.r.o. Ing. Marcel Blaščák.

Studijní program úspěšně ukončilo 14 účastníků, z nichž 12 se rozhodlo dále pokračovat ve studiu přestupem do bakalářského kombinovaného studia programu Podnikový management. Úspěšným absolventům srdečně blahopřejeme a přeje mnoho úspěchů v dalším studiu!