Požární poplach na fakultě

14. 3. 2019 Jan Nepovím

Kolem 13. hodiny detekovala požární čidla kouř a byl tak spuštěn ostrý požární poplach v celé budově. Část studentů a zaměstannců skutečný poplach respektovala a evakuovala se před budovu.

Příčinou spuštění poplachu byl zapomenutý oběd v mikrovlnné troubě. Proto prosím apelujeme na všechny, kteří mikrovlnnou troubu využívají, aby si ohřívané obědy hlídali.

Zároveň chceme všem připomenout, aby požární poplach nebrali na lehkou váhu a ihned opustili budovu. Dovolujeme si ještě připomenout, že shromaždiště je v zadní části fakulty na zatravněné ploše u nově vysazené lípy (u tělocvičny SKM). V případě shromáždění v těsné blízkosti zadního vchodu je blokován příjezd hasičských jednotek. Přesné pokyny, jak se v případě vyhlášeného poplachu chovat najdete zde.

Děkujeme všem, kteří poplach respektovali a včas opustili budovu.