Postupné uvolňování platné od 25. listopadu

24. 11. 2020 Ekonomicko-správní fakulta MU

Zlepšující se epidemická situace v Česku znamená mimo jiné i změny v možnostech prezenční výuky na vysokých školách. Více informací o změnách na celé MU zde: https://www.em.muni.cz/udalosti/13416-studenti-poslednich-rocniku-muzou-na-praktickou-vyuku

Vzhledem k tomu, že Ekonomicko-správní fakulta neposkytuje praktickou, laboratorní, experimentální či uměleckou výuku a dotknou se studentů pouze některá nová opatření, předkládáme stručný souhrn aktuální situace.

Výuka

Po celou dobu podzimního semestru 2020 probíhá výuka podle naplánovaného rozvrhu i nadále v bezkontaktním režimu. Od uvedeného data jsou povolené prezenční individuální konzultace a studium v doktorských programech dle individuálních studijních plánů, praxe u třetích osob.

Zkoušky

Nově je umožněno prezenční zkoušení v maximálním počtu deseti osob v jedné místnosti.

Budova fakulty

Budova fakulty je i nadále uzavřena pro veřejnost, studenty i většinu zaměstnanců. Výjimku pro vstup do budov má vedení hospodářských středisek a osoby, které zajišťují provoz budov a laboratoří, správu IT, a ti, pro které je vstup nezbytný pro zajištění distanční výuky, individuálních konzultací či zkoušení, a to v režimu povoleném vládou.

Ostatní

Nadále platí povinnost nosit roušky ve všech vnitřních prostorách fakulty.  Nemění se ani systém fungování knihoven, více informací zde: https://www.econ.muni.cz/zpravodaj/nova-opatreni-v-knihovne

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.