Podpora vynikajících diplomových prací

16. 12. 2019 Daniela Marcollová

Grantová agentura MU vyhlašuje soutěž o podávání návrhů projektů v kategorii C Podpora vynikajících diplomových prací. Granty jsou udělovány vynikajícím studentům magisterských studijních programů na výzkum související s jejich diplomovou prací.

Návrh do soutěže mohou podávat studenti magisterského studijního programu zapsaní v 7. semestru svého studia nebo studenti navazujícího magisterského studia v 1. semestru svého studia. Navrhovatelé musí prokázat, že získali známku A za svoji bakalářskou práci.

Přihlášky do soutěže se podávají prostřednictvím systému ISEP, podrobné kroky jsou popsány na webu GA MU.

Deadline pro podávání návrhů je 7. 1. 2020.