Pěvecký sbor Masarykovy univerzity hledá nové hlasy

13. 9. 2018 Jan Ocetek

Pěvecký sbor Masarykovy univerzity přijímá zpěváky do všech hlasových skupin. Předpokladem přijetí je alespoň základní hudebnost, zdravý hlas, nadšení pro sborový zpěv a v neposlední řadě zodpovědný přístup. Odměnou vám budou kromě radosti z pravidelného setkávání na zkouškách také zážitky z atraktivních koncertů a společných vystoupení, 6 kreditů za semestr a možnost získání stipendia. Zkoušky probíhají každé úterý a středu od 18:30 do cca 20:30 v učebně 36, na PdF MU, Poříčí 31.

Co můžete udělat pro to, abyste se stali členy PSMU?

Zapište si předmět „Pěvecký sbor MU“ (kód HV51). Na základě toho budete vyzváni ke vstupnímu předzpívání u sbormistra Mgr. et MgA. Jana Ocetka, Ph.D. (email: jan.ocetek@gmail.com, popřípadě tel. 777 077 577). Po úspěšném vykonání konkurzu začněte navštěvovat zkoušky sboru.

Na setkání s Vámi se těší

Mgr. et MgA. Jan Ocetek, Ph.D.