Otevření knihovny v nouzovém režimu

V silně omezeném režimu bude Středisko vědeckých informací – knihovna od pondělí 27. dubna opět otevřeno.

22. 4. 2020 Jiří Poláček

Na základě svolení děkana ESF vycházejícího z rozhodnutí rektora MU č. 5/2020 a vládního Harmonogramu uvolňování opatření ve školách a školských zařízeních přistupujeme do odvolání k následujícímu omezenému provozu Střediska vědeckých informací:

1. Návštěva knihovny je možná pouze za účelem nezbytného půjčení nebo vrácení knih.
  2. Vstup do knihovny je umožněn pouze studentům a zaměstnancům MU.
  3. Výpůjčky i vracení knih čtenáři realizují samostatně pomocí samoobslužných zařízení.
  4. Studenti MUSÍ poskytnout Čestné prohlášení o neexistenci příznaků COVID-19, které bude kontrolováno při vstupu do budovy ESF.
  5. Všichni musí dodržovat předepsaná hygienická opatření.
  6. Otevřeno bude každý všední den od 9.00 do 12.00 hod.

Než do knihovny vyrazíte, prostudujte si proto pečlivě celé instrukce dostupné na webu knihovny a ještě jednou zvažte, zda do knihovny v této době skutečně musíte zajít.