Otevíráme další dobrý ročník TopSeC

Exkurze do Vídně do Vienna Insurance Group nebo celosemestrální workshopy s odborníky z praxe. A to všechno za kredity.

15. 9. 2017 Karolína Presová

TopSeC neboli Top Students Centre nabízí studentům jedinečnou příležitost setkávat se pravidelně s experty z praxe na odborných workshopech, vyzkoušet si nanečisto výběrová řízení, zapracovat na soft skills a získat zajímavé poznatky z praxe, která je každodenní součástí práce u partnerů TopSeCu.

Jeden z absolventů, Karel Složil, který dnes pracuje jako Senior konzultant v EY (Zvyšování výkonnosti, Advisory), potvrzuje že byl TopSec skvělou volbou: "Je to, podle mého, nutný reality check a první větší kontakt s pracovním trhem, kdy si čtvrťáci a páťáci mohou konečně uvědomit, kterým směrem se chtějí po studiích ubírat (mimochodem, u svého současného zaměstnavatele jsem i díky TopSeCu).

Letos se mohou studenti těšit na exkurzi do Vídně do Vieanna Insurance Group, přijímací řízení do KPMG a nebo Lidlu nanečisto, pravidelné debaty s lidmi z praxe a taky oblíbený team buidling.

V roce 2017/2018 bude fakulta spolupracovat v rámci TopSeCu s KPMG, EY, Deloitte, Lidl a NeoVizí, s jejichž odborníky se studenti budou setkávat.

Přijímací Assessment centra se budou konat 26. 9., 27. 9., 2. 10. pod taktovkou Kariérního Centra.

Neváhejte a pošlete životopis a motivační dopis na topsec@econ.muni.cz do 19.9. 2017.