Otestujte kvalitu své práce v programu The Global Undergraduate Awards 2020

24. 2. 2020 Karel Ševčík

Global Undergraduate Awards je přední světovou institucí udělující akademická ocenění vysoce kvalitním studentským pracím. Možnost účasti je otevřená všem studentům v několika akademických oborech, kdy platforma shromažďuje příspěvky od stovek univerzit všech kontinentů.

Je to jedinečná příležitost k tomu, aby vaše práce byla uznána mezinárodním panelem expertů působících v některých předních světových akademických institucích. Jedním z cílů programu je odměňování studentů za jejich zápal a inovace na začátku akademické kariéry, aby měli motivaci pokračovat v prohlubování své práce postgraduálním studiem či zaměstnáním v oboru.

Prostřednictvím plně anonymizované online přihlašovací platformy navrženou UA je zaručen spravedlivý a rovnocenný přístup k hodnocení prací studentů bez ohledu na její původ. Neváhejte tedy a přihlaste svoji práci ještě dnes. Více informací zde: https://undergraduateawards.com/submit