Online rozhovor s proděkany pro studium o zkouškovém období

28. 4. 2020 Ekonomicko-správní fakulta MU

Sledujte další živé vysílání z Ekonomicko-správní fakulty MU, ve kterém budou na otázky ohledně organizace zkouškového období jarního semestru 2020 odpovídat proděkan pro prezenční studium Martin Kvizda a proděkan pro kombinované studium Petr Valouch. Dotazy budou klást Jana Švecová za studenty a Dagmar Linnertová za vyučující. Zapojit se můžete i vy prostřednictvím chatu.

Živé vysílání z fakulty se uskuteční v úterý 5. 5. v 10.00 hod. Stream najdete přímo na konci článku, také pod tímto odkazem nebo na fakultním YouTube kanálu.

Ve vysílání se budou rozebírat otázky i z pohledu vyučujících, budeme tedy rádi, když se zapojí nejen studenti, ale i akademici. Dotazy je možné pokládat už teď prostřednictvím e-mailu:

Dotazovat se bude také možné přímo v chatu živého vysílání. Stačí být přihlášen do Google účtu, dotaz zadáte do panelu živý chat, který se zobrazí vedle videa. Na mobilním zařízení v portrait režimu pod videem. Ukázku najdete na obrázku.

Místo pro pokládání otázek v chatu živého vysílání.

Živé vysílání