Nový ročník vzdělávání zaměstnanců a spolupracovníků Generali Česká pojišťovna

10. 10. 2022 Petr Valouch

V úterý 4. 10. byl na naší fakultě zahájen nový ročník vzdělávání zaměstnanců a spolupracovníků naší největší pojišťovny Generali Česká pojišťovna. 17 nových studentů během dvou let v rámci programu celoživotního vzdělávání Finanční poradenství – Generali Česká pojišťovna absolvuje řadu zajímavých předmětů z oblasti ekonomie, práva, financí, účetnictví, daní, bankovnictví, pojišťovnictví, finanční matematiky, finančního řízení, jednání se zákazníkem, behaviorálních financí a dalších. Noví studenti se připojili k 18 kolegům, kteří letos vstupují již do druhého roku tohoto programu a 13 dalším, kteří po úspěšném ukončení programu pokračují na naší fakultě ve studiu bakalářského programu Finance, účetnictví a daně.

Nové studenty přivítal na fakultě proděkan pro kombinované studium a celoživotní vzdělávání Petr Valouch a Petr Zahradník z Generali České pojišťovny.

Přejeme všem mnoho zdaru ve studiu a nově nabytých znalostí a dovedností!

Fotografie ze zahájení