Nové webové stránky ESF MU jsou již kompletní!

31. 5. 2018 Dagmar Špalková

Oznamujeme všem studentům a zaměstnancům fakulty, že od pátku 1. 6. 2018 jsou naše nové webové stránky již kompletní!

Dokončili jsme sekce webových stránek určených studentům a zaměstnancům a tím jsme završili téměř roční práci na vytváření nových stránek. Pro rychlou a snadnou orientaci uživatelů jsou informace v sekcích řazeny tematicky (a ne dle oddělení děkanátu). Vstup do sekcí je vpravo nahoře na úvodní straně, popř. na adresách:

Ve stejném termínu 1. 6. 2018 dojde zároveň k úplnému vypnutí starých webových stránek ESF, které byly dispozici na adrese: www6.econ.muni.cz. Kdyby se vyskytl jakýkoli technický problém, obraťte se na administrátora webových stránek, Jiřího Poláčka (jiri.polacek@econ.muni.cz).

Od června budou tedy naše nové webové stránky již kompletní a my věříme, že se Vám budou líbit a bude se Vám s nimi příjemně pracovat.

Díky patří všem, kteří se na vytváření našich webových stránek podíleli.