Naše studentka vyhrála soutěž EY o nejlepší bakalářskou práci

30. 6. 2020 Petr Valouch

Sedmý ročník soutěže o nejlepší bakalářskou práci v akademickém roce 2019/2020 vyhlášenou společností EY vyhrála naše studentka Kateřina Šťastná. Soutěž ovládla s anglicky psanou prací na téma Analýza procesů spojených s účetní závěrkou a reportingem vybrané společnosti, kterou zpracovala na katedře financí pod vedením Petra Valoucha.

Ve své práci se zabývala provedením analýzy zvolených závěrkových operací vybrané společnosti a jejich dopadem na reportování obchodně-finančního oddělení nadnárodní společnosti.

Kateřina se svou prací zvítězila v konkurenci desítek bakalářských prací studentů z celé ČR a zaslouženě tak získala hlavní cenu a odměnu ve výši 15 000 Kč. K mimořádnému úspěchu srdečně gratulujeme!

Zdroj: Facebook EY Careers