Letní škola ve Slovinsku a v Chorvatsku

Letní škola o trvale udržitelné turistice a „zeleném rozvoji“

27. 6. 2018 Michaela Sudická

Nadace ASEF (Asia – Europe Foundation) s ústředím v Singapuru pořádá v termínu od 12. do 23. září 2018 ve spolupráci s několika univerzitami ve Slovinsku a v Chorvatsku letní školu o trvale udržitelné turistice a ekologicky orientovaném ekonomickém rozvoji pod názvem 22nd ASEF Summer University (ASEFSU22). Letní škola bude zaměřena na téma Sustainable Tourism: Youth driving Green Growth.

Ucházet se o přijetí mohou mladí lidé z 51 evropských a asijských zemí, kde tato nadace působí, včetně České republiky, ve věkovém rozmezí od 18 do 30 let. Nutná je velmi dobrá znalost angličtiny, v níž bude letní škola probíhat, a zájem o danou tématiku.
Uzávěrka přijímání přihlášek je 3. července 2018.

Neplatí se účastnický poplatek, účastníkům bude zdarma poskytnuto ubytování, stravování a cesty v rámci programu letní školy.

Přihláška a bližší informace jdou k dispozici na http://www.asef.org/projects/themes/education/4467-22nd-asef-summer-university-asefsu22.

Případné dotazy je třeba směrovat na kontaktní osoby:

Mr. Oscar BOIJE oscar.boije@asef.org

Mr. Kristian AGUSTIN  kristian.agustin@asef.org