Konference 30 let transformace české ekonomiky a společnosti

17. 10. 2019 Dagmar Špalková

Listopadové události roku 1989 a následné změny ve společnosti a ekonomice si připomeneme na konferenci „30 let transformace české ekonomiky a společnosti“. Konferenci zaštítili předsedové Senátu Parlamentu České republiky, Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a Národné rady Slovenskej republiky.

Můžete se těšit na řečníky jako Václav Klaus, Vladimír Dlouhý, Ivan Mikloš, dále Pavel Rychetský, Josef Baxa, Jiří Balaštík, Milan Uhde, Šimon Pánek, Hana Marvanová a Petr Oslzlý.

Konferenci pořádají Ekonomicko-správní fakulta MU, Právnická fakulta MU a Fakulta sociálních studií MU. Připravené diskuzní panely se postupně věnují následujícím tématům – Splnila ekonomická transformace očekávání?; Kontinuita a diskontinuita práva po roce 1989; Úspěchy a neúspěchy transformace politiky a společnosti.

Konference se koná 7. listopadu 2019 od 10 hodin v aule (místnost P101) Ekonomicko-správní fakulty MU, na adrese Lipová 41a, Brno. Na konferenci je nutné se zaregistrovat na adrese https://www.econ.muni.cz/30-let-transformace, a to nejpozději do 3. listopadu 2019. Na uvedeném odkazu naleznete i podrobné informace o průběhu akce.

Zaregistrovat se

Hlavní aula (místnost P101) je již obsazená. Při registraci tak budete zařazeni do jiné místnosti s videopřenosem.