Klíčové učebnice od Springeru

Na podporu samostudia a vzdělávání vysokoškolských studentů v době koronavirové epidemie poskytlo vydavatelství Springer Nature volný přístup k více než 500 klíčových učebnic.

7. 4. 2020 Jiří Poláček

Všechny učebnice jsou pro celou Masarykovu univerzitu dostupné na platformě SpringerLink minimálně do konce července letošního roku. Z ekonomických odvětví jsou k dispozici následující tituly:

Pro vzdálený přístup je zapotřebí se přihlásit skrze MU. Nahoře vpravo na stránkách SpringerLink zvolte odkaz Log in, následně volbu Log in via Shibboleth or Athens a poté najděte Masarykovu univerzitu v rozbalovacím menu via Shibboleth.