International Day na ESF

13. 1. 2020 Dana Staňková

International Day se konal 4. prosince 2019 ve foyer fakulty. Studenti zde mohli navštívit stánky s informacemi o našich partnerských univerzitách a popovídat si úspěšnými absolventy zahraničních studijních pobytů, kteří se zájemci sdíleli svoje zkušenosti a radili s výběrem univerzit.

Součástí byla výstava fotografií našich studentů ze zahraničních pobytů a také malá soutěžní hra Zahraničního oddělení ESF.

Tímto bychom rádi poděkovali všem studentům, kteří se akce zúčastnili, a těšíme se na příští ročník!

Pokud jste se akce nemohli zúčastnit a rádi byste se dozvěděli více o možnostech studia v zahraničí, podívejte se na S ESF do světa nebo se zastavte na Zahraničním oddělení ESF, rádi Vás uvidíme :)

Zahraniční oddělení ESF