Intenzivní jednodenní kurzy MS Excel s Ing. Lasákem

29. 4. 2021 Pavlína Studená

Nenechte si ujít jednodenní intenzivní kurzy Excelu ve variantě pro začátečníky či pokročilé, vedené Ing. Lasákem, jedním z nejpopulárnějších odborníků na Excel u nás.

Kurzy jsou určeny jak pro studenty, tak pro širokou veřejnost, podmínkou je pouze ukončené středoškolské vzdělání a zaplacení ceny kurzu, která je bezkonkurenčních 1500 Kč. Přihlásit se je možné přes Obchodní centrum MU.

Nabízíme kurzy jak pro začátečníky, kteří mají s Excelem jen malé zkušenosti a pracují s programem občas nebo vůbec, tak pro pokročilé, kteří si chtějí rozšířit znalosti, naučit se s výpočty a seznámit se s dalšími pokročilejšími funkcemi a možnostmi Excelu.

Excel pro začátečníky

Jednodenní kurz pro ty, kteří se potřebují naučit rychle a efektivně pracovat s Excelem.

Termín a místo konání: středa 19. 5. 2021, online
Rozvrh: 9:00–17:00, časová dotace kurzu je 8 hodin, včetně přestávky

Bližší informace a obsah kurzu najdete zde.

Excel pro pokročilé

Jednodenní kurz pro ty, kdo v Excelu zvládají základní operace a potřebují si prohloubit znalosti o složitější funkce a naučit se postupy, díky kterým bude práce v Excelu efektivnější.

Termín a místo konání: pátek 21. 5. 2021, online
Rozvrh: 9:00–17:00, časová dotace kurzu je 8 hodin, včetně přestávky

Bližší informace a obsah kurzu najdete zde.

Kompletní nabídku kurzů celoživotního vzdělávání najdete na faktulním webu, kde Vám ušijeme i kurz na míru.