II. kolo výběrového řízení na Erasmus+ pro vyučující

3. 9. 2019 Dana Staňková

Pedagogičtí pracovníci MU mohou přes program Erasmus+ vyjet na dvoudenní až dvouměsíční výukový pobyt na zahraniční partnerské univerzitě. Aktuální seznam partnerských univerzit ESF a volných míst naleznete zde.

Nyní máte možnost hlásit se na mobility, které se uskuteční v akademickém roce 2019/2020. Přihlašování probíhá on-line, termín pro podání přihlášek je 22. září 2019.

Přes program Erasmus+ můžete také pozvat na ESF odborníka z praxe a financovat jeho pobyt z prostředků Erasmu (podrobné informace najdete zde). V případě, že byste o to měli zájem, napište prosím na Dana.Stankova@econ.muni.cz do 22. 9. 2019.

Podrobné informace o programu, podmínkách účasti, způsobu přihlašování a finančních náležitostech najdete na stránkách Centra zahraniční spolupráce.

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na Zahraniční oddělení ESF.