HR Award – poděkování za vyplnění dotazníků

15. 6. 2020 Petra Ježová

V období od 24. 2. do 15. 3. 2020 proběhlo on-line dotazníkové šetření HR Award, které mělo za cíl zjistit nejen naplňování principů Charty a Kodexu pro výzkumné pracovníky, ale především získat informace, které nám pomohou zlepšit pracovní podmínky na ESF a objektivně nastavit kroky a opatření, na kterých budeme v rámci procesu získání a udržení certifikace HR Award pracovat.

Osloveno bylo 221 výzkumných pracovníků a pracovnic včetně Ph.D. studentů a studentek. Dotazník vyplnilo 127 z nich. Návratnost dotazníků tak činila pěkných 57,5 %.

Děkujeme všem, kteří si našli čas a využili tuto příležitost zhodnotit současnou podporu vědy, výzkumu a výuky a ovlivnit svým názorem pracovní prostředí fakulty. Výsledky dotazníkového šetření máme zpracované. Vzhledem k aktuální situaci Vás s nimi seznámíme v průběhu srpna a září.

Váš HR Award tým

Více informací o HR Award najdete zde.