Hlídání dětí pro zaměstnance ESF MU

8. 9. 2020 Petra Ježová

Ve spolupráci se soukromým provozovatelem jeslí a školek Elánek vznikla speciální dětská skupina MUNI, primárně určená pro fakulty Univerzitního kampusu. Kapacita dětské skupiny je však momentálně nenaplněna a mohou ji tak využít i zaměstnanci jiných fakult, kteří hledají možnost, jak se věnovat práci a mít současně zajištěnou péči o své malé děti. 

Dětská skupina začne fungovat v průběhu září a je primárně určena pro děti od 18 do 36 měsíců, které běžné MŠ zpravidla nepřijímají. Dětská skupina je umístěna na adrese Rybnická 48, hned u zastávky trolejbusu č. 25/26, vzdálenost 1 km (4 min) od Kampusu.

Hlídání je možné využít jak na celý týden, tak jen pro některé dny a omezené počty hodin. Díky tomu, že Elánek získal dotace z evropských fondů, je školné pro zaměstnance MU proti standardní nabídce velmi příznivé.

Dětská skupina vzešla díky iniciativě HR Award manažerky z Lékařské fakulty Mgr. Petry Voráčové a podpoře vedení Masarykovy univerzity v rámci příprav na získání prestižního ocenění HR Award. Univerzita tak podniká další krok v podpoře sladění profesní kariéry jejich zaměstnanců s rodinným životem.

Přihlášku a bližší informace k fungování dětské skupiny poskytne na vyžádání Petra Ježová, článek ke vzniku dětské skupiny MUNI si můžete přečíst zde.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.