Hledáme dobrovolníky: Informační kampaň „Víte, komu přispíváte?“

Informační kampaň – Víte, komu přispíváte? Dávejte si pozor na to, komu přispíváte a místo kasiček dejte přednost ověřeným a transparentním účtům.

31. 3. 2020 Jana Švecová

Ahoj studenti,
už jste slyšeli o tom, že současné mimořádné situace zneužívá řada podvodníků k vylákání peněz od našich brněnských spoluobčanů?

Pojďme zabránit této nekalé praktice panující v naší společnosti a vytvořme jedinečnou informační kampaň, díky které darované peníze skončí ve správných rukou.

A jaké je tedy zadání?

Využijte všech znalostí, kterých jste nabyli během svého studia a přizpůsobte je aktuální situaci. Buďte kreativní a zkuste vymyslet něco originálního, co skutečně zaujme. Budget pro realizaci nečekejte veliký – spíš nulový, ale to víte, že nevadí, protože i za málo peněz se dá udělat hodně muziky. Celkově vám necháváme volné ruce, avšak nezapomínejte na informativní podtext kampaně a ústřední myšlenku – VÍTE, KOMU PŘISPÍVÁTE?: dávejte si pozor na to, komu přispíváte a místo kasiček dejte přednost ověřeným a transparentním účtům (seznam sbírek viz soubor níže). Pracovat můžete jako jednotlivci či v týmech a finální znění kampaně (veškerou dokumentaci potřebnou pro její realizaci včetně návrhu grafiky) posílejte na níže uvedený e-mail. Díky, že myslíte na naše brněnské spoluobčany a to i na ty, kteří internetem nedisponují.

V případě zájmu či dalších otázek se prosím ozvěte na níže uvedený e-mail.

Díky, že chcete pomoci!

Jana Švecová