Hledá se stážista/stážistka na Zahraniční oddělení

11. září 2018

Hledáme šikovného studenta/studentku, který/á by rád/a nastoupil/a na podzimní semestr 2018 na stáž na Zahraniční oddělení ECON MUNI.

Hlavní náplní stáže bude pomoc s propagací programu Erasmus a výjezdů do zahraničí, evaluace výsledků ze zahraničních veletrhů, kominikace a pomoc se zahraničními přijíždějícími studenty, zpracování dat a administrativní práce na PC.
Požadujeme znalost anglického jazyka (B2-C1) a Microsoft office programů, časovou flexibilitu a samostatnost. Absolvovaný výjezd do zahraničí na studijní/pracovní pobyt výhodou.

Zájemci/kyně o stáž zasílejte prosím motivační dopis v anglickém jazyce do 14. 9. 2018 na email jana.nesvadbova@econ.muni.cz nebo kontaktujte přímo Janu Nesvadbovou na Zahraničním oddělení ECON MUNI.

Mgr. Jana Nesvadbová

vedoucí oddělení – Zahraniční oddělení