Hledá se stážista/stážistka na Zahraniční oddělení

29. 4. 2019 Karel Ševčík

Kdo by nechtěl pracovat pro tento tým?

Tým Zahraničního oddělení ve složení Jana, Míša a Karel hledá šikovného studenta/studentku, který/á by rád/a nastoupil/a na stáž na zbylou část jarního semestru (tedy do konce června) a na celý nadcházející podzimní semestr.

Potřebujeme pomoci s propagací programu Erasmus a výjezdů do zahraničí, evaluací výsledků ze zahraničních veletrhů, komunikací se zahraničními přijíždějícími studenty, zpracováním dat a administrativní prací na PC.

Výhodou stáže je práce přímo na fakultě, příjemné pracovní prostředí zajištěné bezva týmem Zahraničního oddělení, určitá časová flexibilita a zajímavé finanční ohodnocení vyplácené formou stipendia.

Pokud máte výbornou angličtinu (B2-C1), znalost Microsoft Office programů, jste časově flexibilní a samostatní (zkušenost z absolvovaného zahraničního studijního/pracovního pobytu je výhodou), neváhejte a zašlete nám motivační dopis v anglickém jazyce, ve kterém nás přesvědčíte, že právě Vás do týmu potřebujeme, do 5. 5. 2019 na email Karel.Sevcik@econ.muni.cz nebo kontaktujte přímo Karla Ševčíka na Zahraničním oddělení ECON MUNI.