Grow with Google: Jak se připravit na joby budoucnosti?

20. listopadu proběhne na Ekonomicko-správní fakultě MU akce pořádáná ve spolupráci se společností Google na téma práce v budoucnosti. O své zkušenosti bude hovořit Taťána le Moigne, ředitelka českého, slovenského a maďarského Googlu. Akci uvede prorektor pro studium a informační technologie Michal Bulant.

17. 11. 2018 Jolana Navrátilová

Inspirujte se příběhem a zkušenostmi ředitelky českého, slovenského a maďarského Googlu, Taťány le Moigne.

• Jaké změny můžeme očekávat a co můžete dělat už teď, abyste získali a připravili se na práci budoucnosti?
  • Kde hledat svůj talent, a které dovednosti budou pro vás klíčové?

Poslechněte si také příběhy našich hostů, kteří stáli za svým snem a od nuly úspěšně vybudovali svůj tým a vlastní podnikání:

Jejich světy vás provede Patrik Juránek, Director Startup Grind Prague.

Akce se koná 20. listopadu 2018 od 14.00 na Ekonomicko-správní fakultě MU v místnosti P101. Registrace byla uzavřena 16. 11.