Fakultní web v novém kabátě

16. listopadu 2018

Zavádění nového jednotného vizuálního stylu MU se dotklo i webových stránek fakult a dalších pracovišť. Ústav výpočetní techniky ve spolupráci se Studiem Najbrt, které je autorem nového vizuálu, navrhli současnou podobu webu. Postupně tak opouštíme staré barvy, logo i štítek.

Obsah webových stránek v novém vizuálu zůstal zachovaný a je totožný s předchozí verzí. Věříme, že webové stránky pro vás zůstanou i nadále přehledným místem, kde naleznete všechny potřebné informace.

Pokud byste narazili na jakékoliv nesrovnalosti, chyby či omezení v používání webu, napište nám na adresu webmaster@econ.muni.cz.

Porovnání starého a nového vzhledu webu

Bc. Jan Nepovím

telefon: 549 49 4545