ESF MU se otevře studentům a zaměstnancům

30. 4. 2021 Ekonomicko-správní fakulta MU

Budova ESF MU se od 3. května otevře studentům a zaměstnancům, pro veřejnost však zůstává uzavřena. Vstup do budovy je však možný pouze s negativním testem ne starším jak sedm dní (informace o testování pro studenty). Jelikož probíhá oprava fasády auly, respektujte pokyny pro pohyb v okolí vstupu.

Studenti

• Výuka zůstává v online podobě. Nově jsou prezenčně možné jednorázové individuální konzultace.
  • Knihovna se otevírá pro prezenční výpůjčky. Počítačová studovna a studijní boxy zůstávají uzavřeny. Více informací o provozu knihovny naleznete na webových stránkách knihovny.
  • Zkouškové období proběhne online formou.
  • Státní závěrečné zkoušky budou primárně v prezenční podobě při dodržení limitu 10 osob v místnosti. V odůvodněných případech bude možné dohodnout online konání zkoušky.

Zaměstnanci

• U zaměstnanců je stále doporučen homeoffice a případně střídání zaměstnanců ve společných kancelářích s dodržením maximálně jedné osoby přítomné na pracovišti. Pracovní jednání jsou pak povolená v počtu maximálně pěti osob za dodržení všech opatření, tedy nošení ochranných prostředků, zajištění rozestupů a desinfekce.

Povoleny jsou také některé hromadné akce pro maximálně 25 osob. Musí však souviset s hlavní činností univerzity, jde tedy například o hybridní konference nebo školení a semináře pořádané MU. Z provozních důvodů oznamte v předstihu konání akce tajemníkovi fakulty.

Oslavy a ceremoniály se i nadále konat nemohou.

Všechny potřebné informace a odkazy na příslušná nařízení jsou dostupná v univerzitním eskalačním semaforu.