Erasmus+ pro zaměstnance ESF

29. 3. 2021 Dana Staňková

Akademičtí i neakademičtí pracovníci ESF mají nyní možnost podávat přihlášky na Erasmus pobyty na akademický rok 2021/2022. Přihlašování probíhá on-line v aplikaci ISOIS, termín pro podání přihlášek je 23. dubna 2021.

Akademici mohou přes program Erasmus+ vyjet na výukový nebo školicí pobyt. Aktuální seznam partnerských univerzit ESF, na kterých lze realizovat výukové pobyty, najdete na Portálu pro zaměstnance zde.

V rámci tohoto programu je také možné pozvat na ESF odborníka z praxe a financovat jeho pobyt z prostředků Erasmu (podrobné informace najdete zde). V případě, že byste o to měli zájem, napište prosím na dana.stankova@econ.muni.cz také nejpozději do 23. 4. 2021.

Neakademičtí pracovníci se mohou hlásit na Erasmus+ školící pobyty. Aktuální nabídky školení jsou pravidelně zveřejňovány např. na webu IMOTION. Je také možné domluvit si školení na vybrané instituci individuálně.

Podrobné informace o programu, podmínkách účasti, způsobu přihlašování a finančních náležitostech najdete na stránkách Centra zahraniční spolupráce.

V případě dotazů se prosím neváhejte obrátit na Zahraniční oddělení ESF.