Erasmus pro zaměstnance

19. 3. 2019 Michaela Sudická

Zaměstnanci ECON MUNI mají možnost vyjet do zahraničí a získat cenné zkušenosti díky programu Erasmus+ for Training.

Náplní pobytu může být pozorování zkušeného pracovníka (job-shadowing), praktické/odborné školení, studijní návštěva, workshop či seminář na vysokoškolské instituci či jiné organizaci (firmy, neziskové organizace).

Veškeré informace o programu, podmínkách účasti, způsobu přihlašování a finančních náležitostech najdete na stránkách Centra zahraniční spolupráce.

Nyní bylo spuštěno přihlašování na mobility, které se uskuteční v době od 1. 6. 2019 do 31. 8. 2020. Přihlašování probíhá od letošního roku online přes aplikaci ISOIS.

Termín pro přihlášení je 20. 4. 2019.

Návod pro vyplnění přihlášky je k dispozici pod tímto odkazem.

Budeme se snažit podpořit maximální možný počet uchazečů, proto by reálná délka pobytu měla být max. 5 pracovních dní.

V případě dotazů kontaktujte Zahraniční oddělení ECON MUNI.