Erasmus+ III.kolo výběrového řízení zahájeno

17. 9. 2020 Dana Staňková

Foto: Barbora Blechová, studentka ESF.

Láká vás možnost strávit jarní semestr 2020/2021 na studijním pobytu v zahraničí? Přihlaste se do třetího kola výběrového řízení Erasmus!

V nabídce je stále téměř 60 univerzit, včetně naší nové prestižní partnerské University of East Anglia v krásném anglickém městě Norwich.

Přihlašování probíhá on-line, termín pro podání přihlášek je 29. září 2020, 23:59.

Seznam partnerských univerzit, na které se můžete hlásit ve 3. kole, a další informace o přihlašování najdete na našem webu www.econ.muni.cz/erasmus.

V případě dotazů prosím kontaktujte fakultní koordinátorku Danu Staňkovou na dana.stankova@econ.muni.cz.

Těšíme se na vaše přihlášky!