Erasmus+ ICM pro studenty i zaměstnance ESF

15. 11. 2019 Dana Staňková

Studenti i zaměstnanci ESF mají nyní možnost hlásit se na pobyty do států mimo EU v rámci programu Erasmus+ ICM.

Přihlášky se podávají pro mobility, které se uskuteční v akademickém roce 2020/2021. Přihlašování probíhá on-linetermín pro podání přihlášek je 15. prosince 2019. Pozor, k přihlášce je již nutné doložit podepsaný Learning Agreement (studijní pobyty) / akceptační dopis (zaměstanecké mobility).

Program Erasmus+ ICM včetně výběrového řízení administruje Centrum zahraniční spolupráce, proto veškeré informace o programu, podmínkách účasti, způsobu přihlašování a finančních náležitostech najdete na jejich webových stránkách.