Erasmus+ ICM pro studenty a zaměstnance

25. 11. 2020 Dana Staňková

Studenti i zaměstnanci ESF mají nyní možnost hlásit se na pobyty do států mimo EU v rámci programu Erasmus+ ICM.

Přihlášky se podávají na mobility, které se uskuteční v akademickém roce 2021/2022. Přihlašování probíhá on-linetermín pro podání přihlášek je 15. prosince 2020. Pozor, k přihlášce je již nutné doložit podepsaný Learning Agreement (studijní pobyty)/akceptační dopis (zaměstanecké mobility).

Program Erasmus+ ICM včetně výběrového řízení administruje Centrum zahraniční spolupráce MU, proto veškeré informace o programu, podmínkách účasti, způsobu přihlašování a finančních náležitostech najdete na jejich webových stránkách.

Další aktuální nabídky a výběrová řízení najdete na našem webu:

Studenti: www.econ.muni.cz/s-esf-do-sveta

Akademici: www.econ.muni.cz/zamestnanci/zahranicni-mobility