EMIS University – analýzy trhů

18. března 2019

Vyzkoušejte EMIS University – informační zdroj plný firemních profilů, analytických zpráv a reportů z tržních odvětví ze 125 zemí světa.

Celá informační základna je rozdělena do těchto oblastí:

• Emerging Asia (22 zemí)
  • The Caucasus and Central Asia (8 zemí)
  • Central and Southeast Europe (22 zemí – včetně ČR a SR)
  • Latin America (25 zemí)
  • Middle East and Africa (48 zemí)

K dispozici je přes 4,8 mil. profilů firem (z toho 2 mil. s finančními daty), 250 tržních sektorů (s aktuálním zpravodajstvím, analytickými statistikami a prognózami), 260 000 analytických studií ročně, 59 000 nových článků denně (v 15 jazycích, se zabudovaným překládacím nástrojem) i 6 800 licencovaných publikací renomovaných agentur (Dun and Bradstreet, Euromonitor, BMI, aj.).

EMIS operuje a reportuje v zemích, kde vysoké zisky jdou ruku v ruce s vysokými riziky. Přináší aktuální, obtížně získatelné informace, relevantní zpravodajství, analytická data a expertní komparace pro 125 zemí. Většina analytiků a korespondentů je etablována v daném místě, což zvyšuje vhled do situace té které země, navíc v kooperaci s lokálními producenty zpravodajských informací, analýz a dat. EMIS (www.emis.com) vznikl v roce 1994, posléze se stal součástí skupiny Euromoney, od loňska operuje pod střechou CITIC Capital Partners a je nyní součástí divize ISI Emerging Markets Group. Má tým 300 zaměstnanců ve 13 zemích a okolo 2000 zákazníků po celém světě.

Zkušební přístup je pro celou MU k dispozici do 19. dubna 2019.
Ověření uživatelů probíhá na základě IP-adresy z univerzitního rozsahu. Pro vzdálený přístup je možné využít služby VPN.

Otevřít zdroj

Sdílení článku