EMIS University – analýzy trhů

18. března 2019

Vyzkoušejte EMIS University – informační zdroj plný firemních profilů, analytických zpráv a reportů z tržních odvětví ze 125 zemí světa.

Celá informační základna je rozdělena do těchto oblastí:

  • Emerging Asia (22 zemí)
  • The Caucasus and Central Asia (8 zemí)
  • Central and Southeast Europe (22 zemí – včetně ČR a SR)
  • Latin America (25 zemí)
  • Middle East and Africa (48 zemí)

K dispozici je přes 4,8 mil. profilů firem (z toho 2 mil. s finančními daty), 250 tržních sektorů (s aktuálním zpravodajstvím, analytickými statistikami a prognózami), 260 000 analytických studií ročně, 59 000 nových článků denně (v 15 jazycích, se zabudovaným překládacím nástrojem) i 6 800 licencovaných publikací renomovaných agentur (Dun and Bradstreet, Euromonitor, BMI, aj.).

EMIS operuje a reportuje v zemích, kde vysoké zisky jdou ruku v ruce s vysokými riziky. Přináší aktuální, obtížně získatelné informace, relevantní zpravodajství, analytická data a expertní komparace pro 125 zemí. Většina analytiků a korespondentů je etablována v daném místě, což zvyšuje vhled do situace té které země, navíc v kooperaci s lokálními producenty zpravodajských informací, analýz a dat. EMIS (www.emis.com) vznikl v roce 1994, posléze se stal součástí skupiny Euromoney, od loňska operuje pod střechou CITIC Capital Partners a je nyní součástí divize ISI Emerging Markets Group. Má tým 300 zaměstnanců ve 13 zemích a okolo 2000 zákazníků po celém světě.

Zkušební přístup je pro celou MU k dispozici do 19. dubna 2019.
Ověření uživatelů probíhá na základě IP-adresy z univerzitního rozsahu. Pro vzdálený přístup je možné využít služby VPN.

Otevřít zdroj

Autor

Sdílení článku

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.