Ekonomové vybrali téměř 19 tisíc pro neziskovky

13. 12. 2019 Jan Nepovím

Ekonomicko-správní fakulta MU se poprvé zapojila do celosvětové akce Giving Tuesday a to z iniciativy Centra pro výzkum neziskového sektoru. V předvánočním čase se do světového svátku dárcovství v podobě dobročinného bufetu zapojilo 32 dobrovolníků z řad studentů a zaměstnanců, kteří napekli a navařili nejrůznější pochutiny od koláčů, buchet až po zelnou polévku a chicken butter. Díky dalším desítkám lidí z fakulty v roli přispěvatelů se podařilo vybrat bezmála 19 tisíc korun, které poputují na tři vybrané neziskové organizace – Domov pro mne, z.s.; Na počátku o.p.s.; Vodicí pes, z.s.

Děkujeme všem zapojeným kuchařům, pekařům a také všem studentům a zaměstnancům, kteří finančně přispěli na dobrou věc.

Více informací naleznete v článku na em.muni.cz.

Fotografie z Giving Tuesday: