Ekonomie a ekonometrie elitou ve světovém žebříčku

Obor Ekonomie a ekonometrie se poprvé dostal mezi elitní špičky ve světovém žebříčku QS World University Rankings by Subject 2021.

7. 4. 2021 Ekonomicko-správní fakulta MU

„Historicky první umístění v prestižním světovém žebříčku univerzit v kategorii Ekonomie a ekonometrie je skvělou zprávou a nejlepším možným dárkem ke třicátým narozeninám Ekonomicko-správní fakulty Masarykovy univerzity. Současně je potvrzením toho, že důraz na kvalitu a excelenci jak ve výuce, tak i ve vědeckovýzkumné činnosti, se vyplácí. Umístění však chápu i jako závazek k dalšímu zlepšování s důrazem na hlubší internacionalizaci života na fakultě. Rád bych poděkoval kolegyním a kolegům působícím na fakultě v průběhu uplynulých třiceti let, kteří se o tento skvělý výsledek zasloužili,“ zhodnotil děkan fakulty Jiří Špalek.

Více se dočtete v publikovaném článku Magazínu M.