Družby 2018

18. 12. 2017 Michaela Sudická

Právě jsme otevřeli přihlašování na výměnné pobyty v rámci bilaterálních dohod MU. V roce 2018 je možné hlásit se na výukové mobility na následující univerzity:

• Univerzita Komenského Bratislava, Slovensko
  • Univerzita Ernsta Moritze Arnta Greifswald, Německo
  • Univerzita Pécs, Maďarsko
  • Univerzita Adama Mickiewicze v Poznani, Polsko
  • Univerzita Regensburg, Německo
  • Univerzita Wroclaw, Polsko

Uchazeči vyplní přihlášku – tj. „pracovní program“ na příslušném formuláři, a to v českém jazyce pro UK Bratislava, v angličtině nebo němčině pro ostatní univerzity. Musí být vyplněny na počítači a obsahovat jméno, pracoviště a kontakt na jednoho či více akademických pracovníků zahraniční univerzity, které vyučující plánuje navštívit. Doporučujeme, aby si zájemce vyjednal přijetí na hostující univerzitě již před přihlášením do programu, a to zejména v případě nové spolupráce v daném oboru. Délka pobytu by měla být nejlépe 5 dní, možné jsou i kratší pobyty.

Přihlášky zasílejte do 8.1. 2018 na Zahraniční oddělení na michaela.sudicka@econ.muni.cz.