Druhé kolo výběrového řízení na Erasmus

24. 4. 2019 Michaela Sudická

Právě bylo spuštěno přihlašování do druhého kola výběrového řízení na Erasmus pro studijní pobyty na jaře 2020.

Studenti mají stále z čeho vybírat. Seznam partnerských škol, na které je možné se hlásit byl aktualizován na našich webových stránkách.

Aby celý proces přihlašování byl pro studenty co nejjednodušší, Zahraniční oddělení ESF připravilo krátké video, ve kterém shrnuje tipy, jak správně zahájit Erasmus a vybrat si partnerskou univerzitu v zahraničí.

Video 4 tipy pro úspěšný ERASMUS

Přihlašování bude možné až do 15. 5. 2019 do 23.59.

Pro zájemce bude zorganizována informační schůzka, která se bude konat 30. 4. 2019 v 16:00 v učebně S307. Na schůzce budou shrnuty nejdůležitější informace, na co by studenti neměli při přihlašování zapomenout, a bude jim dán prostor pro dotazy.

Veškeré informace o programu a seznam partnerských univerzit je k nalezení na našich stránkách: www.econ.muni.cz/erasmus

Zahraniční oddělení se těší na všechny přihlášky od studentů!