Dopis děkana ESF MU studentkám a studentům

4. 3. 2021 Jiří Špalek

Milé studentky, milí studenti,
dovoluji si Vás přivítat v jarním semestru 2021, který začal podle plánu v online režimu. Netušili jsme, že budeme nuceni naše pravidla pro jeho průběh ještě více omezit v reakci na aktuální vývoj pandemie a opatření vlády. Chci Vás požádat o trpělivost a toleranci. Věřím, že společně tuto mimořádnou situaci zvládneme.

Obracím se na Vás nyní se stručným souhrnem aktuální situace na naší fakultě:

• VÝUKA bude probíhat po celou dobu jarního semestru 2021 podle naplánovaného rozvrhu v bezkontaktním režimu, tzn. v době rozvrhované výuky budou probíhat přednášky či semináře online prostřednictvím aplikací MS Teams, Studium OnLine, či jiné vhodné platformy.
  • ZKOUŠKY budou s největší pravděpodobností také probíhat dominantně online. Podrobnosti se dozvíte v průběhu semestru od garantů jednotlivých předmětů.
  • BUDOVA FAKULTY je pro studenty uzavřená, knihovna funguje v online režimu. Vstup do budovy bude aktuálně upravován podle epidemiologické situace.

Respektujte, prosím, všechna opatření, která přijímáme s cílem vést výuku maximálně efektivně a bezpečně pro všechny.

O aktuálním dění Vás budeme nadále informovat prostřednictvím našeho webu www.econ.muni.cz/koronavirus, sociálních sítí a newsletterů. Pokud se potřebujete na něco zeptat, jsou Vám k dispozici naše referentky studijního oddělení.

Současná situace se velmi dynamicky vyvíjí a vzbuzuje velkou míru nejistoty. Slibuji Vám, že já i všichni vyučující fakulty uděláme vše pro to, aby to na průběh Vašeho studia mělo co možná nejmenší vliv. Neobávejte se na nás obrátit s dotazy či problémy, jsme tu pro Vás.

S přáním pevného zdraví a trpělivosti

Jiří Špalek
děkan