Další úspěch studenta ESF MU v soutěži diplomových prací

19. 11. 2019 Jan Nepovím

Další úspěch studenta Ekonomicko-správní fakulty MU si připisuje Jiří Foltýn z Katedry financí, který se zúčastnil soutěže diplomových prací Atlas Copco Services společně se zástupci dalších devíti vysokých škol s ekonomickou profilací. Soutěž oceňuje kvalitní ekonomicky zaměřené práce. Jiří Foltýn se do soutěže přihlásil s diplomovou prací na téma Účetní a daňové aspekty kryptoměn. Odborná porota na ní ocenila především aktuálnost tématu, inovativnost a kvalitu zpracování.

K tématu a problematice, kterou se Jiří Foltýn zabýval, uvedl: „Práce charakterizuje vlastnosti a základní principy fungování kryptoměn a rovněž se věnuje právní úpravě kryptoměn v ČR. Jejím hlavním cílem je zformulovat pro vybraný podnikatelský subjekt doporučení v přístupech k využití, účetní evidenci a zdanění vybrané kryptoměny.“ Práci vedla docentka Jana Vodáková z Katedry financí.

Vítězi k úspěchu srdečně gratulujeme.