CEEPUS – studentské i akademické mobility

4. 6. 2019 Michaela Sudická

Studijní pobyt Patrika Búciho ve Slovinsku.

Studenti i akademičtí pracovníci mají nyní možnost se přihlásit v rámci programu CEEPUS (Central European Exchange Programme for University Studies) na zahraniční mobility, které se uskuteční v akademickém roce 2019/2020.

Letos poprvé nám nebyly stanoveny kvóty a přidělené konkrétní univerzity, ale zájemci se mohou hlásit na jakoukoli z partnerských škol v sítích, ve kterých jsme zapojeni. Touto změnou se podstatně rozšiřují možnosti tohoto programu.

Více informací o programu, přihlašování a konkrétních univerzitách, na které je možnost vyjet, najdete na našich stránkách pod těmito odkazy:

Akademičtí pracovníci

Přihlašování je možné do 15. 6. 2019.