CEEPUS a Partnerské univerzity

1. 6. 2020 Dana Staňková

Dominika Cvejnová, studijní pobyt na University of Guadalajara, Mexiko

Do 15. 6. 2020 je možné podávat přihlášky na studijní pobyty v programech CEEPUS a Partnerské univerzity.

V rámci programu CEEPUS lze vyjet studovat na univerzity např. do Rakouska, Slovinska, Maďarska, Makedonie a dalších. CEEPUS nabízí studentům stipendia ve výši až 1050 EUR/měsíc a proplacení cestovních nákladů. Studium v zahraničí funguje podobným způsobem jako Erasmus a nyní je možné se hlásit na mobility pro podzimní semestr 2020/2021.

Studenti, kteří by rádi vyjeli ještě dál, se mohou hlásit do programu Partnerských univerzit. V druhém kole nyní nabízíme univerzity v USA, Mexiku a Číně. Přihlášky se podávají na jarní semestr 2020/2021.

Podrobné informace o programech a přihláškách najdete na našem webu S ESF DO SVĚTA.

V případě dotazů prosím pište na dana.stankova@econ.muni.cz.